Poptávka služeb

nonostop NONSTOP
DISPEČINK
605 261 607

phone volejte non stop : +420 605 261 607  email

O společnosti

SEVEROČESKÁ BEZPEČNOSTNÍ AGENTURA - SBA spol. s r.o. byla založena v roce 1995 v Ústí nad Labem. Za dobu od svého vzniku si společnost vybudovala přední místo mezi poskytovateli bezpečnostních služeb s celostátní působností.

O společnosti

o společnosti

 V rámci rozšíření působnosti byla v roce 1999 zřízena pobočka v Litoměřicích, odkud probíhá koordinace poskytovaných služeb pro široké okolí.  V průběhu let naše společnost odkoupila aktivity několika společnotí a posílila tak výrazně svoji činnost v oblasti pultů centrální ochrany a elektronického střežení. Komplexnost našich služeb je založena na vysokém standardu, mnohaletých zkušenostech a stálém rozvoji naší společnosti.

Podstatnou složkou firmy jsou pulty centralizované ochrany PCO, pomocí nichž SBA nabízí profesionální elektronické střežení objektů na území celé České republiky, včetně činnosti zásahových skupin. Naši klienti oceňují zejména komplexnost poskytovaných služeb, které jsou založené na vysoké kvalitě a osobním přístupu ke každému zákazníkovi.

Mimo jiné jsme smluvním partnerem několika nadnárodních bezpečnostních společností. Chceme i do budoucna být špičkovým poskytovatelem bezpečnostních služeb, který bude mít důvěru svých zákazníků.

Poptávkový formulář

*
*
*
*
*
* Takto označená pole jsou povinná.
Captcha

Ústí nad Labem

Revoluční 177/5

400 01

Mobil: +420 605 261 607

Zobrazit na mapě