Poptávka služeb

nonostop NONSTOP
DISPEČINK
605 261 607

phone volejte non stop : +420 605 261 607  email

Zásahové skupiny

SBA spol. s.r.o. provozuje na území Ústeckého kraje několik zásahových skupin, které zajišťují včasný a efektivní zásah na střežených objektech. Na dalších místech jsem schopni zajistit stejně plnohodnotnou službu od smluvních partnerů a zároveň jsme partnerem významných bezpečnostních agentur s celorepublikovou i mezinárodní působností

Zásahové skupiny

Zásahové skupiny požívají jako zásahová vozidla vozy značky Škoda Octavia se satelitní GPS navigací. Členové zásahových skupin jsou vybaveni služební uniformou doplněnou o taktickou vestu, radiostanicí ke spojení s PCO, svítilnou, teleskopickým obuškem, paralyzujícím sprejem, dosvicovací LED baterkou, střelnou zbraní (v případě nutnosti i neprůstřelnou vestou), mobilním telefonem a fotoaparátem.

Vždy zaručujme rychlý a efektivní zásah na objektu zákazníka. Každý objekt zásahová skupina zná a vede v evidenci vždy aktuální nejkratší příjezdovou trasu. Pro každý objekt je vypracován pokyn pro zásah se specifickým postupem a určením kritických míst s vyšším rizikem napadení. Komunikace mezi dispečerským pracovištěm je zajištěna pomocí radiostanice v zásahových vozidlech a přenosnou radiostanicí při pohybu po objektech, záložně je k dispozici mobilní telefon.

Poptávkový formulář

*
*
*
*
*
* Takto označená pole jsou povinná.
Captcha

Ústí nad Labem

Revoluční 177/5

400 01

Mobil: +420 605 261 607

Zobrazit na mapě